Menu Zamknij

W grupie naszych klientów znajduje się przedstawiciel branży medycznej. Ekipa firmy Stanbest zrealizowała zadanie kompleksowego mycia i dezynfekcji sanitariatów w przychodni medycznej. Nasz klient posiada własny personel czyszczący, który zajmuje się bieżącym utrzymaniem czystości w budynku przygodni sprzątając korytarze, sanitariaty i sale zabiegowe. Jednak w celu zapewnienia gruntowej czystości sanitariatów nasza firma jest zamawiana kilkadziesiąt razy w ciągu roku do tego zadania.
Pracownicy firmy Stanbest kompleksowo realizują tą usługę. Dzięki naszej doświadczonej ekipie świadczymy ją szybko i skutecznie. To ważne, gdyż sanitariaty są często uczęszczane, a korzysta z nich zarówno personel przychodni, jak i duża grupa pacjentów. Dzięki specjalnym maszynom doczyściliśmy podłoże wyłożone płytkami gresowymi. Zostały wyczyszczone również płytki na ścianach, biały montaż czyli brodziki, krany, sedesy, pisuary oraz elementy armatury sanitarnej. Wyczyściliśmy także mocno zaśniedziałe aluminiowe kratki odpływowe w kabinach prysznicowych.
W trudnych pracach zastosowaliśmy myjki ciśnieniowe i szorowarki wyposażone w pady szorująco-zbierające. Podłoże zostało doczyszczone fachowymi środkami myjącymi. Na finiszu prac, cała oczyszczona powierzchnia została zdezynfekowana. To ważne, gdyż sanitariaty są miejscem, gdzie przebywający ludzie są narażeni na obecność różnego rodzaju baterii. W chwili obecnej z sanitariatów korzystają już pacjenci oraz personel przychodni.