Menu Zamknij

Sprzątanie hal produkcyjnych – Rzeszów

Kompleksowe sprzątanie hal produkcyjnych w Rzeszowie jest również w ofercie firmy Stanbest. Oferta skierowana jest przede wszystkim do właścicieli zakładów, które potrzebują szybkiego i efektywnego sprzątania dużej powierzchni. Dzięki nam mogą Państwo liczyć na natychmiastową obsługę oraz gwarancję najlepszej oferty na rynku.

Czyszczenie i mycie hal produkcyjnych jest idealną alternatywą dla klientów, którzy potrzebują wyczyszczenia powierzchni produkcji. Jeśli twoja firma nie może pozwolić sobie na postoje i potrzebuje ekspresowej obsługi, to nasz zespół wykona to zadanie. Gwarantujemy wykwalifikowanych pracowników z niezbędnym wyposażaniem, dzięki którym zlecenie zostanie wykonanie dokładnie i profesjonalnie. Firma Stanbest korzysta z ekologicznych środków chemicznych, które gwarantują szybkie usunięcie zabrudzenia i brak uczulenia. Pracownicy w żaden sposób nie zakłócają codziennej działalności i porządku, tylko wykonują wcześniej przydzielone im zadania. Taka forma współpracy prowadzi do uniknięcia wysokich kosztów i długotrwałych przestojów produkcji. Sprzątanie hal produkcyjnych jest dla firmy Stanbest codziennością. Przeprowadziliśmy już kilkanaście takich zleceń i zawsze każdy Klient był zadowolony z rezultatów. Mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie Państwu do gustu i zaczniemy za niedługo razem współpracować. Zachęcamy także do skorzystania z innych naszych usług, które mogą również przyczynić się do czystości Państwa firmy. Stanbest oferuje również mycie dachów, elewacji, kostki brukowej, ogrodzeń, koszenie trawników, odśnieżanie dachów oraz kompleksowe sprzątanie biur w Rzeszowie.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, gdzie nasz pracownik dokładnie przedstawi usługi kompleksowego sprzątania hal produkcyjnych. Firma działa na rynku już od ponad 20 lat i zaufało jej wielu Klientów. Jeśli chcesz dołączyć do tego grona przedstawicieli, to już teraz skontaktuj się za pomocą numer telefonicznego lub wyślij wiadomość email.

Jak działa firma Stanbest?

Ułatwiamy codzienne zarządzanie halą magazynu wysokiego składowania! Czyste środowisko hal magazynowych sprzyja lepszemu zdrowiu pracowników B2B i przyśpiesza procesy produkcyjne oraz magazynowe. Serwis sprzątający Stanbest szczególnie dba o bezpieczeństwo, czystość, procedury, higienę oraz dezynfekcję hal magazynowych.

Przy stałych zleceniach na sprzątanie hal magazynowych, Stanbest Sp. z o.o. oferuje dodatkowe sprzątanie i doczyszczanie maszynowe/ręczne powierzchni hal magazynowych pod audyty wewnętrzne, audyty zewnętrzne, audyty czystości.

Ofertę na sprzątanie i czyszczenie magazynów wraz z cennikiem otrzymają Państwo po kontakcie z koordynatorem Stanbest, który będzie do Państwa dyspozycji w trakcie trwania całego zlecenia.

Jaki jest cennik sprzątania hal magazynowych?

Usługa sprzątania hal produkcyjnych, powierzchni magazynowych obejmuje:

 • Odkurzanie i mycie ścian hal produkcyjnych oraz magazynowych z użyciem podnośnika do osobowego koszowego do 6 m,
 • Czyszczenie konstrukcji, wybranych maszyn i urządzeń do produkcji, ścian, wentylatorów, lamp,
 • Doczyszczanie maszynowe ciągów komunikacyjnych,
 • Odkurzanie/mycie/szorowanie wolnych miejsc paletowych,
 • Wycieranie regałów filarów i regałów magazynowych,
 • Mycie i dezynfekcja w sanitariatach, kuchniach, szatniach magazynowych,
 • Zamawianie środków higienicznych oraz dezynfekcyjnych na potrzeby hal magazynowych,
 • Utrzymanie czystości w pomieszczeniach pracowniczych,
 • Opróżnianie koszy na śmieci,
 • Segregacja nagromadzonych odpadów,
 • Załadunek i wywóz odpadów,
 • Mycie gaśnic, kontaktów, drzwi, bram wjazdowych,
 • Sprzątanie zaplecza biurowego w halach magazynowych i produkcyjnych.