Menu Zamknij

Koszenie trawy

Firma stanbest specjalizuje się w koszeniu trawy już od kilkudziesięciu lat. Jest to jedna z pierwszych usług, które proponowaliśmy naszym klientów. Oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm, które posiadają tereny zielone i chcą się cieszyć dobrze przystrzyżony i zadbanym trawnikiem. Stała pielęgnacja zieleni jest bardzo ważna i nasi pracownicy dobrze o tym wiedzą. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług, dzięki którym twoja trawa będzie idealnie przystrzyżona i świetnie się prezentować.

Wszystkie prace wykonujemy przy użyciu profesjonalnych narzędzi i maszyn. Dodatkowo wykorzystujemy pojazdy rolnicze w połączeniu ze specjalnymi dodatkami, dzięki którym koszenie trawy jest szybkie i bezpieczne. Nasi fachowcy mają wieloletnie doświadczenie i zawsze służą pomocą. Wybierając firmę Stanbest masz gwarancję najwyższej jakości obsługi oraz atrakcyjnych cen. Dbamy, aby nasz Klient był zawsze traktowany w sposób indywidualny, dzięki czemu możemy jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Nasza oferta koszenia traw jest skierowana do każdego Klienta, który chce by jego trawnik był gęsty, równomierny i zielony. Zakres świadczonych zabiegów agrotechnicznych obejmuje: regularne koszenie traw, koszenie nieużytków rolnych, koszenie poboczy, koszenie wałów przeciwpowodziowych, koszenie trawników wielkopowierzchniowych. Dodatkowo nasi pracownicy zajmują się także wywozem skoszonej trawy. Osoby zainteresowane takimi usługami zachęcamy do współpracy.

W zakładce kontakt znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, dzięki którym skontaktujesz się z naszym biurem. Pomożemy Ci dobrać najlepszą ofertę oraz wykonamy dla Ciebie pełen kosztorys i zakres prac na najbliższe dni. Nie zwlekaj i już teraz dołącz do grona zadowolonych klientów firmy Stanbest!