Menu Zamknij

Mycie dachów

Firma Stanbest zajmuje się myciem dachów już od początku swojej działalności. Nasi pracownicy bardzo starannie wykonują czyszczenie blachy, dachówki, zabrudzeń biologicznych, a także dodatkowych zanieczyszczeń taki jak liście czy ptasie odchody. Dodatkowo przygotowujemy całą powierzchnię dachu pod malowanie. Jeśli szukasz rzeszowskiej firmy, która zajmuje się profesjonalnym myciem dachów, to koniecznie wybierz naszą ofertę.

Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w takich pracach i posiadają niezbędne świadczenia oraz kursy. Dzięki nim mogą pracować na określonej wysokości i stosować specjalistyczny sprzęt. Firma Stanbest podczas prac na wysokościach korzysta tylko ze sprawdzonych środków czystości do różnych pokryć dachowych. Zakupione specyfiki są od sprawdzonych marek, które działają na rynku już od kilkudziesięciu lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi pracownicy potrafią zrealizować nawet te najcięższe zlecenia. Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej na temat mycia dachów, to skontaktuj się z nami.

Nasza firma gwarantuje, że każdy dach odzyska zarówno walory estetyczne jak i funkcjonalne, a czyszczona powierzchnia zostanie zabezpieczona na następne lata przed zanieczyszczeniami atmosferycznymi. Dodatkowo w zimie możemy wykonać dla Państwa profesjonalne odśnieżanie dachów dzięki którym nie będzie on zagrażał Państwa życiu i zdrowiu. Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz skorzystać z naszej oferty, to skontaktuj się z biurem obsługi, który przekaże wszystkie niezbędne informacje odnośnie mycia dachów w Rzeszowie.

Pracownicy przygotują dla Ciebie indywidualny kosztorys oraz zakres prac. Wszystkie zlecenia wykonamy od razu bez konieczności długiego oczekiwania. Dzięki firmie Stanbest możesz liczyć na wysoką jakość obsługi i atrakcyjne ceny. Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już teraz!