Menu Zamknij

Mycie dachów

Firma Stanbest zajmuje się myciem dachów już od początku swojej działalności. Nasi pracownicy bardzo starannie wykonują czyszczenie blachy, dachówki, zabrudzeń biologicznych, a także dodatkowych zanieczyszczeń taki jak liście czy ptasie odchody. Dodatkowo przygotowujemy całą powierzchnię dachu pod malowanie. Jeśli szukasz rzeszowskiej firmy, która zajmuje się profesjonalnym myciem dachów, to koniecznie wybierz naszą ofertę.

Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w takich pracach i posiadają niezbędne świadczenia oraz kursy. Dzięki nim mogą pracować na określonej wysokości i stosować specjalistyczny sprzęt. Firma Stanbest podczas prac na wysokościach korzysta tylko ze sprawdzonych środków czystości do różnych pokryć dachowych. Zakupione specyfiki są od sprawdzonych marek, które działają na rynku już od kilkudziesięciu lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi pracownicy potrafią zrealizować nawet te najcięższe zlecenia. Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej na temat mycia dachów, to skontaktuj się z nami.

Nasza firma gwarantuje, że każdy dach odzyska zarówno walory estetyczne jak i funkcjonalne, a czyszczona powierzchnia zostanie zabezpieczona na następne lata przed zanieczyszczeniami atmosferycznymi. Dodatkowo w zimie możemy wykonać dla Państwa profesjonalne odśnieżanie dachów dzięki którym nie będzie on zagrażał Państwa życiu i zdrowiu. Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz skorzystać z naszej oferty, to skontaktuj się z biurem obsługi, który przekaże wszystkie niezbędne informacje odnośnie mycia dachów w Rzeszowie.

Pracownicy przygotują dla Ciebie indywidualny kosztorys oraz zakres prac. Wszystkie zlecenia wykonamy od razu bez konieczności długiego oczekiwania. Dzięki firmie Stanbest możesz liczyć na wysoką jakość obsługi i atrakcyjne ceny. Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już teraz!

Gdzie zlecić mycie dachu w Rzeszowie i na terenie województwa Podkarpackiego?

Serwis sprzątający Stanbest Rzeszów myje dachy i systemy rynnowe metodą alpinistyczną, z użyciem myjek wysokociśnieniowych typu Karcher z zastosowaniem preparatów czyszczących, które usuwają zabrudzenia z dachu w krótkim czasie, oraz środków biobójczych, które neutralizują zabrudzenia biologiczne i pozwalają na ich trwałe usunięcie, aby w fachowy sposób wykonać usługę ewentualnego czyszczenia dachu z rdzy przed malowaniem.
Starannie oczyszczony dach, gwarantuje bezpieczeństwo konstrukcji budynku i zdrowie użytkowników obiektu, chroni elewację i ściany. Producenci pokryć dachowych zalecają mycie i kontrolę stanu połaci dachowych co 5-10 lat.
Zapytaj w Stanbest serwis sprzątający o ofertę mycia dachu w Rzeszowie, Dębicy, Mielcu, Sanoku, Jaśle, Nowym Sączu, Stalowej Woli, Krośnie, Przemyślu, Tarnowie, Zamościu.

Ile kosztuje alpinistyczne mycie dachu B2B w Stanbest?

Koszt mycia dachu w Stanbest serwis sprzątający zależy od następujących czynników:

 • stopnia zabrudzenia powierzchni dachowej,
 • wysokości i konstrukcji dachu,
 • kąta nachylenia dachu,
 • ilości personelu oraz godzin pracy potrzebnych do wykonania zlecenia mycia dachu i udrożniania rynien,
 • użytego sprzętu do wykonania zlecenia mycia dachu (podnośnik koszowy typu zwyżka, aby nie używać rusztowań lub lin alpinistycznych zabezpieczających, czy sprzętu myjąco-czyszczącego typu Karcher),
 • rodzaju pokrycia dachowego (blachodachówka ceramiczna, blacha trapezowa cynkowa, aluminiowa, miedziana lub tytanowo cynkowa),
 • profesjonalnych środków grzybobójczych do oczyszczenia dachu z sadzy, mchu, glonów i porostów, opadłych liści, patyków oraz innych resztek okolicznych drzew, zabrudzeń biologicznych (zgodnych z normami PN-EN 13697:2002 oraz PN-EN 1650:2002),
 • wysokiej klasy środków do impregnacji powierzchni dachowej, które są oporne na wilgoć i czynniki atmosferyczne,
 • zabezpieczeń BHP do mycia dachu na wysokości (liny alpinistyczne, opaski zabezpieczające, uprzęże gwarantujące bezpieczeństwo pracowników),
 • ewentualne prace konserwatorskie związane z czyszczeniem dachu z rdzy przed malowaniem,
 • lokalizacji obiektu z dachem do mycia na błysk.