Menu Zamknij

Odśnieżanie parkingów

Zima to pora roku, która obfituje w duże opady śniegu. Dla większości galerii handlowych, przedsiębiorstw, instytucji, urzędów, zakładów produkcyjnych jak i osób indywidualnych stanowi on poważny problem z parkingami. Stanbest realizuje usługi związane z kompleksowym odśnieżaniem parkingów za pomocą fachowych pracowników oraz najnowocześniejszego sprzętu i urządzeń.

W naszej ofercie znajduje się odśnieżanie parkingów, dróg dojazdowych, podjazdów, chodników i posesji. Naszym atutem jest wykwalifikowana załoga oraz profesjonalny sprzęt (nowoczesne ciągniki i wydajne pługi). W ten sposób szybko usuwamy nagromadzony śnieg i pozostawiamy przejezdną drogę.

Na życzenie Klienta świadczymy usługi dodatkowe, tj. posypanie śniegu solą lub piaskiem. Działamy na zlecenie firm i instytucji, a także osób prywatnych. Podczas intensywnych opadów śniegu stale monitorujemy także grubość pokrywy śnieżnej. W razie potrzeby możemy bezzwłocznie przystąpić do odśnieżania wyznaczonego miejsca przez naszego Klienta. Usługę odśnieżania parkingów i inne nasze zimowe usługi wykonujemy w systemie ciągłym, przez 7 dni w tygodniu.

Klienci zainteresowani naszą usługą powinni skontaktować się z nami telefonicznie w celu ustalenia wszystkich kosztów usług oraz planu działania. Nasi pracownicy przygotują dla Ciebie pełen kosztorys oraz przygotują najbliższy termin prac. Pamiętaj, że odśnieżanie parkingów jest bardzo ważne.