Menu Zamknij

Czyszczenie dywanów

Czyszczenie dywanów jest jedną z pierwszych ofert, które pojawiły się w firmy Stanbest. Od wielu lat zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem zabrudzonych dywanów, którym trzeba przywrócić stary blask. Firma wykonuje takie prace nie tylko dla firm, ale także osób prywatnych. Firma prowadziła takie usługi już w galeriach handlowych, sklepach, hotelach, salach kinowych, szkołach podstawowych, przedszkolach oraz obiektach użyteczności publicznej.

Wszystkie prace dostosowywane są pod oczekiwania naszego Klienta. Czyszczenie dywanów odbywa się w wyznaczonym miejscy przez klienta. Firma Stanbest gwarantuje profesjonalne czyszczenie wykładzin, impregnację materiału środkami, które nie są alergiczne. Oznacza to, że nie wywołują podrażnień u osób mających alergie. Dodatkowo zabezpieczamy całą powłokę, dzięki której dywan przez najbliższy czas jest bardziej odporny na zabrudzenia i dłużej prezentuje swój znakomity wygląd.

Dzięki zastosowaniu specjalnej przystawki w ramach jednej operacji dywan zostaje spryskany, wyszczotkowany, a brudna woda odessana. To wszystko sprawia, że czyszczone dywany i wykładziny stają się czyste nie tylko na powierzchni, ale także w środku. Dodatkowo wykorzystywane przez nas środki piorące sprawiają, że w domu lub firmie Klienta przyjemny zapach świeżości unosi się na długo. Wszyscy dotychczasowi klienci byli bardzo zadowoleni z usług i możesz przeczytać ich referencje na naszej stronie.

Jeśli potrzebujesz firmy, która zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem dywanów, to już teraz skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, pełen kosztorys oraz szczegółowy zakres prac. Osoby, które mają dodatkowe pytania mogą śmiało skontaktować się z naszym działem usług i liczyć na fachową pomoc naszych wykwalifikowanych pracowników. Firma Stanbest na życzenie klienta dostarcza także dywan lub wykładzinę pod wskazany adres w określonym terminie. Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia swoich oczekiwań.