Menu Zamknij

Koszenie trawy

Firma stanbest specjalizuje się w koszeniu trawy już od kilkudziesięciu lat. Jest to jedna z pierwszych usług, które proponowaliśmy naszym klientów. Oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm, które posiadają tereny zielone i chcą się cieszyć dobrze przystrzyżony i zadbanym trawnikiem. Stała pielęgnacja zieleni jest bardzo ważna i nasi pracownicy dobrze o tym wiedzą. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług, dzięki którym twoja trawa będzie idealnie przystrzyżona i świetnie się prezentować.

Wszystkie prace wykonujemy przy użyciu profesjonalnych narzędzi i maszyn. Dodatkowo wykorzystujemy pojazdy rolnicze w połączeniu ze specjalnymi dodatkami, dzięki którym koszenie trawy jest szybkie i bezpieczne. Nasi fachowcy mają wieloletnie doświadczenie i zawsze służą pomocą. Wybierając firmę Stanbest masz gwarancję najwyższej jakości obsługi oraz atrakcyjnych cen. Dbamy, aby nasz Klient był zawsze traktowany w sposób indywidualny, dzięki czemu możemy jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Nasza oferta koszenia traw jest skierowana do każdego Klienta, który chce by jego trawnik był gęsty, równomierny i zielony. Zakres świadczonych zabiegów agrotechnicznych obejmuje: regularne koszenie traw, koszenie nieużytków rolnych, koszenie poboczy, koszenie wałów przeciwpowodziowych, koszenie trawników wielkopowierzchniowych. Dodatkowo nasi pracownicy zajmują się także wywozem skoszonej trawy. Osoby zainteresowane takimi usługami zachęcamy do współpracy.

Ile kosztuje koszenie trawy w Rzeszowie?

Jeśli chcesz uzyskać odpowiedź na pytanie, ile kosztuje koszenie trawy w takich miastach jak Rzeszów, Dębica, Mielec, Sanok, Jasło, Nowy Sącz, Stalowa Wola, Krosno, Przemyśl, Tarnów i Zamość, zalecamy kontakt telefoniczny z koordynatorem Stanbest (608 725 488), który w rozmowie przygotowuje wycenę i kosztorys uwzględniający:

  • rodzaj trawnika,
  • rodzaj gruntu,
  • powierzchnię do skoszenia,
  • ilość pracowników serwisu koszącego trawy,
  • ilość godzin pracy potrzebnych do wykonania usługi,
  • ewentualnie usługi dodatkowe: uporządkowanie, oczyszczenie terenu, wywóz skoszonej trawy (odpady biodegradowalne) do Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej.

W zakładce kontakt znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, dzięki którym skontaktujesz się z naszym biurem. Pomożemy Ci dobrać najlepszą ofertę oraz wykonamy dla Ciebie pełen kosztorys i zakres prac na najbliższe dni. Nie zwlekaj i już teraz dołącz do grona zadowolonych klientów firmy Stanbest!