Menu Zamknij

Odśnieżanie dachów

Jedna z najważniejszych usług zimą, która wykonuje firma Stanbest. Odśnieżanie dachów jest bardzo ważne zimą szczególnie w wielkopowierzchniowych sklepach, halach, magazynach bądź produkcjach. Jeśli prowadzisz duży zakład pracy i chcesz zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników, to koniecznie zgłoś się do nas już teraz. Odśnieżanie dachów wykonywane jest przez naszych wykwalifikowanych pracowników, którzy mają niezbędne szkolenia oraz kursy. Wszyscy posiadają również niezbędne certyfikaty pracy na wysokościach i techniki alpinistyczne.

Podczas obfitych opadów śniegu stale monitorujemy wielkość pokrywy śnieżnej na dachu naszego Klienta. W ten sposób zmniejszamy zagrożenie dla konstrukcji budynku i możliwość wystąpienia katastrofy. Waga zaledwie 30 centymetrowej warstwy śniegu na powierzchni 1 metra kwadratowego może dochodzić do 240 kg! Dlatego niekiedy ważna jest szybka interwencja. Jeśli potrzebujesz odśnieżyć swój dach, ponieważ może zagrażać niebezpieczeństwo, to koniecznie do nas zadzwoń.

Firma Stanbest oferuje również możliwość wywozu śniegu z terenu pracy. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na pozostawienie śniegu, który został odśnieżony z dachu, to przetransportujemy go z twojego placu. Dzięki nowoczesnym urządzeniom i narzędziom zrobimy, to bardzo szybko. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem, która gwarantuje najwyższą jakość usług w atrakcyjnej cenie. Pełen kosztorys usług możesz poznać po rozmowie z naszym biurem obsługi. Staramy się podejść do każdego Klienta w sposób indywidualny, aby zapewnić fachową i szybką pomoc.

Wszelkie wolne terminy i płatności należy ustalić z naszymi pracownikami w biurze. Możesz się z nimi skontaktować telefonicznie, za pomocą emailu oraz stawić się w naszym biurze. Wszelkie dane kontaktowe podane są w zakładce kontakt. Jeśli jesteś zainteresowany odśnieżaniem dachów, to nie zwlekaj i skontaktuj się z nami jak najszybciej.