Menu Zamknij

Mycie ogrodzeń i pomników

W naszej ofercie znajduje się mycie ogrodzeń. Są to zarówno drewniane płoty, elementy metalowe, ogrodzenia wykonane z betonu, cegły, kamienia czy też klinkieru. Często znajdują się przy ruchliwych drogach, które łatwo ulegają zabrudzeniom (miejskim kurzem, pyłem lub sadzą) lub w miejscach zacienionych (narażone na porost grzybami, mchem lub porostami). Mycie ogrodzeń przez specjalistów z firmy Stanbest usunie nagromadzone przez lata zabrudzenia, a ogrodzenie będzie znowu jak nowe.

Dodatkowo firma wykonuje również mycie pomników. Znajdują się one przeważnie w centralnych punktach miastach (skwery, deptaki, rynki) co powoduje dużą liczbę pieszych i zanieczyszczenia komunikacyjne. Pomniki wykonane są zazwyczaj z ozdobnego kamienia takiego jak granit lub marmur, a także odlane z mosiądzu lub brązu. Każdy rodzaj materiału wymaga innego, specjalistycznego potraktowania. Mycie pomników to jedna z wielu usług firmy Stanbest. Dzięki naszym pracownikom każdy pomnik zostanie dokładnie umyty i odświeżony, a na najbliższe lata profesjonalnie zakonserwowany.

Po umyciu ogrodzeń możemy również wykonać usługę zabezpieczenie produktu, aby działające na niego warunki atmosferyczne przez następne lata nie spowodowały dodatkowych strat i ubytków w materiale. Dzięki takim zabiegom ogrodzenia i pomniki będą wyglądały świetnie przez kilka następnych miesięcy, bez konieczności stałego czyszczenia. Zachęcamy do wyboru takiej usługi!

Wszystkich zainteresowanych usługami naszej firmy zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań nasz zespół służy stałą pomocą i dobierze najlepszy model usług od Państwa potrzeb. Wszyscy klienci są traktowani indywidualnie, dlatego pełen kosztorys zleceń zostanie przedstawiony po wspólnej rozmowie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Stanbest, która ma wieloletnie doświadczenie w branży i zatrudnia tylko wykwalifikowanych pracowników. Mycie ogrodzeń i pomników, to dla nas żaden problem!

Jaki jest cennik usługi mycia ogrodzeń Rzeszów?

Cennik mycia ogrodzeń zależy od następujących elementów:

  • Rodzaju materiału z których wykonany jest płot lub ogrodzenie: drewno metal, beton, cegła, kamień, klinkier lub czy ogrodzenie wykonane jest z połączenia różnych materiałów.
  • Lokalizacji ogrodzenia np. przy ruchliwych drogach czy autostradach lub w miejscach zacienionych w miastach Dębica, Mielec, Sanok, Jasło, Nowy Sącz, Stalowa Wola, Krosno, Przemyśl, Tarnów, Rzeszów i Zamość.
  • Wielkości i możliwości dostępu do ogrodzenia oraz możliwości skorzystania z profesjonalnego sprzętu czyszcząco myjącego typu myjki wysokociśnieniowe, które myją dokładnie i skutecznie.
  • Rodzaju oraz ilości nalotu do usunięcia z płotu lub ogrodzenia typu technicznego: spaliny, miejski kurz, pył lub sadza z komina, lub nalotu typu biologicznego grzyby, mchy, porosty, drzewa, rośliny zielone, trawa.
  • Ewentualnych usług dodatkowych, takich jak impregnacja ogrodzeń lub malowanie płotów.

Mycie ogrodzeń w Rzeszowie będzie czystą przyjemnością a zlecenie wykonane będzie starannie, jeśli wybiorą Państwo sprawdzoną i godną zaufania firmę jak Stanbest!

Komu zlecić usługę mycie nagrobków w Rzeszowie?

Dla osób indywidualnych, także dla osób mieszkających za granicami kraju, Stanbest firma sprzątająca oferuje:

  • sprzątanie + mycie nagrobków jednorazowe,
  • sprzątanie + mycie nagrobków abonamentowe,
  • odśnieżanie nagrobków w miesiącach zimowych,
  • usługi dodatkowe, czyli zapalenie zniczy lub postawienie kwiatów.