Menu Zamknij

Mycie ogrodzeń i pomników

W naszej ofercie znajduje się mycie ogrodzeń. Są to zarówno drewniane płoty, elementy metalowe, ogrodzenia wykonane z betonu, cegły, kamienia czy też klinkieru. Często znajdują się przy ruchliwych drogach, które łatwo ulegają zabrudzeniom (miejskim kurzem, pyłem lub sadzą) lub w miejscach zacienionych (narażone na porost grzybami, mchem lub porostami). Mycie ogrodzeń przez specjalistów z firmy Stanbest usunie nagromadzone przez lata zabrudzenia, a ogrodzenie będzie znowu jak nowe.

Dodatkowo firma wykonuje również mycie pomników. Znajdują się one przeważnie w centralnych punktach miastach (skwery, deptaki, rynki) co powoduje dużą liczbę pieszych i zanieczyszczenia komunikacyjne. Pomniki wykonane są zazwyczaj z ozdobnego kamienia takiego jak granit lub marmur, a także odlane z mosiądzu lub brązu. Każdy rodzaj materiału wymaga innego, specjalistycznego potraktowania. Mycie pomników to jedna z wielu usług firmy Stanbest. Dzięki naszym pracownikom każdy pomnik zostanie dokładnie umyty i odświeżony, a na najbliższe lata profesjonalnie zakonserwowany.

Po umyciu ogrodzeń możemy również wykonać usługę zabezpieczenie produktu, aby działające na niego warunki atmosferyczne przez następne lata nie spowodowały dodatkowych strat i ubytków w materiale. Dzięki takim zabiegom ogrodzenia i pomniki będą wyglądały świetnie przez kilka następnych miesięcy, bez konieczności stałego czyszczenia. Zachęcamy do wyboru takiej usługi!

Wszystkich zainteresowanych usługami naszej firmy zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań nasz zespół służy stałą pomocą i dobierze najlepszy model usług od Państwa potrzeb. Wszyscy klienci są traktowani indywidualnie, dlatego pełen kosztorys zleceń zostanie przedstawiony po wspólnej rozmowie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Stanbest, która ma wieloletnie doświadczenie w branży i zatrudnia tylko wykwalifikowanych pracowników. Mycie ogrodzeń i pomników, to dla nas żaden problem!