Menu Zamknij

Zakończyliśmy działanie dla jednej z firm, przedstawiciela przemysłu farmaceutycznego. Nasze zlecenie polegało na umyciu specjalistycznych i aluminiowych palet, które są wykorzystywane na linach produkcyjnych. Na prośbę klienta mycie palet odbyło się poza miejscem produkcji.
Palety były zabrudzone. Na nich stoją pracownicy podczas produkcji asortymentu farmaceutycznego. Z powodu mocnej eksploatacji i pracy 3-zmianowej, osadził się na nich kurz i pył z butów pracowników. Zlecenie to było szczególne, gdyż wymagało od naszej ekipy wysokich standardów pracy. Pracownicy firmy Stanbest szybko i skutecznie wykonali to zadanie. Brud został zlikwidowany przy użyciu specjalistycznych środków myjących oraz myjki ciśnieniowej.
Dodatkowo zrealizowaliśmy także kompleksowe czyszczenie powierzchni płaskich w magazynach. Tutaj zastosowaliśmy specjalistyczne maszyny, tj. szorowarki. Skuteczne czyszczenie i wysoki połysk podłoża uzyskaliśmy wyposażając je w diamentowe pady szorująco-zbierające. Na koniec cała powierzchnia magazynowa została umyta i zdezynfekowana.