Menu Zamknij
sprzątanie galerii

Jednym z ostatnich zleceniem firmy Stanbest było odnowienie powierzchni parkietów znajdujących się w Rzeszowskiej Galerii Milenium Hall. Do tego zadania zostali skierowani pracownicy Firmy Stanbest, którzy posiadają w tym zakresie doświadczenie i wieloletnią praktykę.

W początkowej fazie nasi pracownicy dokładnie przygotowali powierzchnię poprzez gruntowne doczyszczenie powierzchni parkietu z zastosowaniem specjalistycznych maszyn oraz profesjonalnych środków do czyszczenia powierzchni wykonanych z drewna. Zabieg ten miał na celu usunięcie brudu oraz starych powłok „oleistych” znajdujących się na czyszczonej powierzchni.
Kolejnym krokiem było odizolowanie sąsiadujących posadzek wykonanych z innych materiałów aby podczas nakładania preparatów odnawiająco – konserwujących parkiet nie doszło do ich uszkodzenia lub odbarwienia.

Ostatecznym etapem prac było nałożenie nowych powłok odnawiająco -konserwujących powierzchnię parkietów, aby mogły one odzyskać dawny blask. Specjalistyczne preparaty dały powierzchni parkietów nowe życie i lustrzany połysk co sprawiło Naszemu Klientowi sporo radości. Jeśli twój parkiet również potrzebuje renowacji, to koniecznie sprawdź pełną usługę kompleksowego sprzątania obiektów w Rzeszowie i nie tylko.

zabrudzone podłogi  Czyszczenie podłóg  wyczyszczona podłoga