Menu Zamknij
mycie hali produkcyjnej

Nasza Firma specjalizuje się w pracach związanych z myciem hal produkcyjnych, magazynowych oraz wysokiego składowania. Czyścimy i myjemy elementy konstrukcyjne, elementy wyposażenia hali jak również maszyny produkcyjne.
Właśnie podczas ostatniego zlecenia wykonywaliśmy takiego typu usługę dla jednej z Podkarpackich Firm zajmujących się produkcją urządzeń ze stali nierdzewnej.
Zlecenie wydawałoby się „jak każde inne” jednak to nie prawda zarówno na suficie, ścianach oraz całej konstrukcji hali zalegał kurz zmieszany z tłuszczami, które odparowywały z maszyn produkcyjnych. Dzięki zastosowaniu odpowiednich środków czyszcząco – myjących znanych i renomowanych firm oraz wytrwałości i profesjonalnemu podejściu Naszych Pracowników efekt okazał się zaskoczyć najśmielsze oczekiwania samego Inwestora.
Dzięki determinacji całej ekipy pracowników zyskaliśmy uznanie w oczach kolejnego z zadowolonych klientów. Jeśli Ty również potrzebujesz takich usług związanych z myciem hali produkcyjnej, to koniecznie skontaktuj się z nami.

malowanie hali czyszczenie hali malowanie ścian hali