Menu Zamknij

Firma Stanbest świadczy profesjonalne usługi sprzątania w obiektach użyteczności publicznej oraz zakładach przemysłowych i produkcyjnych. Dbamy o to, aby dysponować najnowszym sprzętem niezbędnym do wykonywania tego typu zadań. Stale powiększamy nasz park maszynowy, dlatego zakupiliśmy nowoczesną szorowarkę Hako B910.

Jest to maszyna, która łączy w sobie funkcje szorowarki i zamiatarki, co jest możliwe poprzez zamontowanie dodatkowych elementów funkcyjnych (przystawka zamiatająca). Hako B910 doskonale spełnia swoje zadanie podczas regularnego, codziennego sprzątania zarówno małych pomieszczeń jak i na większych przestrzeniach. Wyposażona jest w szczotki szorujące o regulowanym nacisku.

To szorowarka samojezdna, tzn. z operatorem siedzącym. Siedzenie kierowcy jest tak usytuowane, aby zapewnić maksimum widoczności czyszczonych powierzchni. Solidna konstrukcja, zwrotność, a zarazem mała szerokość maszyny pozwala na efektywną pracę nawet w wąskich przejściach i korytarzach.

Kupując nowe maszyny sprzątające do naszej firmy zwracamy dużą uwagę na renomę producenta. Nasz sprzęt czyszczący pochodzi od sprawdzonych firm, których urządzenia zdobyły uznanie na całym świecie. Taką właśnie firmą jest Hako, która działa od 1948 r., sprzedaje swoje maszyny w 60 krajach, a w Polsce obecna jest od 15 lat.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować usługi sprzątania i czyszczenia na jak najwyższym poziomie. Dlatego też inwestujemy w nowoczesne technologicznie pojazdy takie jak szorowarki, zamiatarki, a także inne specjalistyczne maszyny sprzątające. Dzięki temu zleconą nam pracę wykonujemy szybko i dokładnie. Naszym celem jest takie wykonanie usługi, aby Klient był bardzo zadowolony z efektów wykonanej pracy, a co za tym idzie korzystał też z naszych usług w przyszłości.