Menu Zamknij

Dbając o profesjonalne i niezawodne wykonywanie usług stale wzbogacamy nasz park maszynowy o nowy sprzęt i urządzenia. Nasza firma Stanbest zakupiła nową maszynę – jest to profesjonalna kosiarka F3680 firmy Kubota.

Kubota to znany na rynku globalnym koncern dostarczający specjalistyczne maszyny takie jak ciągniki, kosiarki czy pojazdy użytkowe. Są one wykorzystywane między innymi w rolnictwie, budownictwie, pracach ziemnych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu firma ta dostarcza bezawaryjny sprzęt wysokiej jakości, który jest doceniany na całym świecie.

Kosiarka F3680 to model należący do najbardziej wydajnych i największych kosiarek serii F. Wyposażona jest w bardzo mocną jednostkę napędową, jaką jest czterocylindrowy silnik Diesla o pojemności 1,5 litra. Silnik ten gwarantuje wysoką efektywność przy niskim zużyciu paliwa. Komfort pracy na tej kosiarce podnosi też proste sterowanie maszyną.

Nasza nowa kosiarka Kubota doskonale daje sobie radę podczas pracy w trudnym terenie, dodatkowo charakteryzuje się dużą stabilnością jazdy. To wszystko sprawia, że możemy wykonywać zlecenia dotyczące koszenia traw także na wzniesieniach i obszarach pochyłych. Dodatkowe elementy tnące wspomagają pielęgnację rozległych trawników. Z łatwością możemy też przycinać trawę w trudniej dostępnych miejscach, np. przy ogrodzeniach, żywopłotach, pod drzewami. Istotnym udogodnieniem jest także kosz służący do zbierania skoszonej trawy, który dzięki swojej dużej pojemności i hydraulicznemu podnoszeniu pozwala na sprawne ładowanie trawy na przyczepy transportowe. Przyczynia się to do skrócenia czasu pracy, więc usługę koszenia możemy wykonywać w krótszym czasie.

Wszystkie zlecenia na koszenie traw wykonujemy sprawnie, a przede wszystkim dokładnie. Dzięki zastosowaniu w naszej pracy takich właśnie nowoczesnych maszyn możemy oferować usługi na najwyższym poziomie.