Menu Zamknij

Z satysfakcją informujemy, że firma Stanbest została przyjęta do prestiżowej organizacji, jaką jest Podkarpacki Klub Biznesu. To organizacja, która buduje siłę oraz prestiż przedsiębiorców z Podkarpacia. Celem Klubu jest przede wszystkim integracja i wsparcie dla szeroko rozumianego biznesu z terenu województwa podkarpackiego.

Podkarpacki Klub Biznesu zrzesza prawie 230 przedsiębiorców i pracodawców. Znany jest ze współpracy z przedstawicielami władzy samorządowej różnego szczebla, realizując inwestycje i przedsięwzięcia ważne dla regionu. To wiarygodna organizacja uczestnicząca w konsultacjach społecznych, przygotowująca ekspertyzy i opinie dotyczące środowiska przedsiębiorców, a także prowadząca konferencje, seminaria i szkolenia na temat prowadzenia działalności gospodarczej.

Podkarpacki Klub Biznesu gwarantuje swoim członkom wymianę cennych doświadczeń i praktyk biznesowych, inicjuje nawiązywanie interesujących kontaktów gospodarczych, organizuje misje gospodarcze oraz imprezy promocyjne i wystawy. Klub utrzymuje systematyczne kontakty z organizacjami gospodarczymi, społecznymi i politycznymi, które działają zarówno w kraju jak i za granicą. Podkarpacki Klub Biznesu znany jest z prowadzonej działalności o charakterze charytatywnym i społecznym.