Menu Zamknij

Od kilku dni możemy zaobserwować duże opady śniegu w naszym mieście. Wiele parkingów, dróg oraz chodników jest nieodśnieżonych. Warunki na drogach są bardzo trudne i w wielu miejscach dochodzi do kolizji oraz niewielkich stłuczek.

Firma Stanbest od kilku dni działa w trybie całodobowym i realizuje wszystkie zlecenia związane z odśnieżaniem. Jednym z ostatnich zadań firmy było odśnieżenie parkingu na osiedlu Projektant. Do wykonania tego zadania ekipa użyła ciągnika z odpowiednim pługiem, dzięki któremu prace porządkowe przebiegły szybko i bezproblemowo. Kierowcy napotykali spore problemy podczas wyjazdu do pracy, ale dzięki naszej firmie parking jest już odśnieżony i można z niego korzystać bez żadnych problemów.

Jeśli również potrzebujesz skorzystać z takich usług sprawdź naszą pełną ofertę na stronie https://stanbest.pl/uslugi/odsniezanie/parkingow/. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie, a nasz zespół odpowie na wszystkie twoje pytania. Zapraszamy do współpracy.