Menu Zamknij

Przedstawiciel branży technicznej zwiększył zatrudnienie w swoim zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Nowym Sączu. W celu zapewnienia komfortowych warunków socjalnych dla swoich pracowników, zdecydował się na modernizację i powiększenie stołówki zakładowej. Ekipa firmy Stanbest zrealizowała kompleksowe czyszczenie strefy food, gdzie codziennie będą spożywane posiłki przez dziesiątki ludzi.
Stołówka na około 100 osób powstała poprzez wygospodarowanie specjalnej przestrzeni na terenie zakładu. Nasi pracownicy otrzymali obiekt w pełni wyposażony. Nasze działania były związane z uprzątnięciem zabrudzeń jakie pozostawiły ekipy budowlane, remontowe i wykończeniowe. Wyczyszczone zostały: posadzka ułożona z płytek gresowych, duże przeszklenia oddzielające stołówkę od reszty zakładu oraz szklane witryny zapewniające dopływ światła dziennego. Nasze prace objęły także czyszczenie elementów wyposażenia stołówki: stoły, krzesła, szafki na jedzenie, krany.
Cel założony przez zlecającego został osiągnięty przy intensywnej pracy brygady firmy Stanbest oraz zastosowaniu specjalistycznego sprzętu i środków czyszczących. Już na drugi dzień po zakończeniu zadania, pracownicy skorzystali z nowego miejsca do przerwy i zjedzenia posiłku podczas pracy.