Menu Zamknij

Z początkiem Nowego 2017 Roku nasza firma rozpoczęła realizację dużego zlecenia dla firmy świadczącej usługi transportu zbiorowej. Przedmiotem naszych działań jest kompleksowa usługa sprzątania przystanków autobusowych w stolicy Podkarpacia.
Pracownicy firmy Stanbest systematycznie utrzymują czystość na 554 przystankach zlokalizowanych na terenie Rzeszowa. W okresie zimowym jest to głównie odśnieżanie oraz likwidacja gołoledzi na przystankach i pętlach autobusowych. Nasze ekipy systematycznie usuwają nawisy śnieżne i lodowe z dachów i konstrukcji wiat przystankowych, posypują także piaskiem powierzchnie przystanków, by uniknąć niebezpiecznych upadków dla pasażerów.
W przypadku intensywnych opadów usuwamy również nadmiar śniegu zalegający pętle i przystanki autobusowe. Śnieg jest zgarniany poza obręb przystanku i składowany w pryzmach, tak że nie utrudnia dostępu do przystanku oraz wejścia i wyjścia z autobusów. Nadmiar śniegu nasi pracownicy wywożą w miejsca do tego wyznaczone. Do naszych obowiązków należy bieżące usuwanie zanieczyszczeń z terenu przystanków, zatok, pętli autobusowych.
Ekipy firmy Stanbest są widoczne podczas pracy. Nasi pracownicy zostali wyposażeni w odpowiednio oznakowane kurtki oraz kamizelki. Dodatkowo w celu zapewnienia logistyki naszych brygad do tego zadania przeznaczyliśmy część floty samochodowej. Peugeoty Boxer poprzez specjalne grafiki są widoczne z daleka.