Menu Zamknij

Stałym zleceniodawcą usług dla firmy Stanbest jest branża odzieżowa. Do grona naszych klientów należy marka H&M. To znany producent odzieży w Europie, lider na rynku mody, dla którego zrealizowaliśmy kolejne zadanie. Ekipa firmy Stanbest to fachowcy, którzy z powodzeniem wykonują kompleksowe usługi w zakresie sprzątania pobudowlanego. Zakończyliśmy usługę sprzątania w nowododanym obiekcie handlowym. Brygada firmy Stanbest uprzątnęła ślady po ekipach budowlanych oraz pozostałości po materiałach wykończeniowych. Przez kilka dni nasi pracownicy likwidowali zabrudzenia na ścianach i suficie, czyścili także podłogi i posadzki.
Było to duże i kompleksowe zlecenie. Obiekt H&M jest spory pod względem gabarytów jak i dwu-poziomowej powierzchni. Pracą objęto część sklepową, magazyn, sanitariaty i pomieszczenia socjalne. Doświadczeni pracownicy firmy Stanbest pracowali przez kilkanaście dni. Naszą pracę wspomagały maszyny sprzątające i profesjonalne szorowarki. Niezbędne okazało się użycie sprawdzonych środków dezynfekcyjnych, czyszczących i myjących.
Współpraca z marką H&M potwierdza, że firma Stanbest to skuteczny i sprawdzony partner, który sprawdza się przy realizacji dużych projektów. W sklepie trwa obecnie montaż i urządzanie swoich stoisk.