Menu Zamknij

Od kilkunastu dni nasze ekipy czyszczą i sprzątają groby przed dniem Wszystkich Świętych. To usługa, która jest realizowana na terenie Rzeszowa jak i sąsiednich miejscowości. Podstawowym działaniem jest sprzątanie grobu. Tutaj nasi pracownicy porządkują jego otoczenie oraz myją nagrobki wykonane z lastryka lub ozdobnego kamienia (granit, marmur). Dzięki pracy fachowców z firmy Stanbest, każdy grobowiec odzyska dawny blask.
Świadczy także usługi dodatkowe. Nasza ekipa zajmuje się chemicznym usuwaniem grzybów, porostów i mchów. Likwidowane są zabrudzenia atmosferyczne, tj. plamy i przebarwienia po deszczach lub topniejącym śniegu. Świadczymy także usługę impregnacji i pastowania grobu oraz renowacji liter. Zajmujemy się również sprzątaniem po pogrzebie: wywozimy uschnięte wieńce, puste znicze i pozostałe śmieci. Dla zlecającego zapalamy znicze oraz zostawiamy wiązankę z kwiatów.
Uwaga: wycena sprzątania grobów jest kalkulowana indywidualnie. Dojazd ekipy Stanbest na terenie miasta Rzeszowa na cmentarz jest bezpłatna. Poza granicami miasta każdy kolejny kilometr, dopłata 1 zł / 1 km. Szczegóły pod nr. tel: 500 037 480.