Menu Zamknij

Dla administratora budynku użyteczności publicznej realizowaliśmy usługę mycia i sprzątania parkingu zlokalizowanego w podziemiach obiektu. Po sezonie wakacyjnym parking był mocno zabrudzony. Widoczne były przebarwienia na podłożu z zanieczyszczeń atmosferycznych, plamy po oleju z parkujących aut, czy też błoto z kół samochodów.
Fachowcy firmy Stanbest sprawnie wyczyścili całą powierzchnię liczącą ponad 7.000 metrów kwadratowych. Zabrudzenia w postaci plam i przebarwień zlikwidowano stosując sprawdzone preparaty czyszczące i środki myjące. Przestrzeń parkingu została wymyta przy użyciu maszyny czyszczącej Hako 910B. Dodatkowo wszystkie zakamarki i przestrzenie wokół słupów podtrzymujących strop zostały doczyszczone specjalistycznymi maszynami. Na koniec całe podłoże zostało zakonserwowane.
Nasza praca trwała w nocy. Taki harmonogram działań został wcześniej uzgodniony z administratorem budynku. W efekcie działanie brygady Stanbest nie kolidowało z funkcjonowaniem budynku użyteczności publicznej.