Menu Zamknij

W tym tygodniu firma Stanbest zakończyła kompleksowe mycie i czyszczenie hali magazynowej. Naszym zleceniodawcą była firma handlowa, która poszerzając zakres działalności zwiększyła asortyment sprzedaży o nowe produkty. Z tym była związana budowa i wyposażenie nowego magazynu. Ekipa firmy Stanbest otrzymała nowo powstały obiekt po zakończonych pracach budowlanych.
Naszym zadaniem było czyszczenie i mycie magazynu przez wprowadzeniem jego wyposażenia: regały, półki, szafy, stoły. Dzięki sprawnej pracy naszej brygady szybko usunięto zabrudzenia, które powstały podczas pracy pracowników fizycznych firm budowlanych i wykończeniowych. Usunięto także zanieczyszczenia wnoszone przez robotników.
Magazyn o powierzchni ponad 2 000 metrów kw. jest również przeszklony. Na ścianach znajdują się liczne okna, które umyto zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Wyczyszczono je z brudu, kurzu, pyłu i zabrudzeń atmosferycznych. Obecnie przejrzyste okna przepuszczają światło słoneczne do magazynu, zapewnia także doskonałą widoczność.
Po opuszczeniu hali magazynowej przez naszych pracowników, właściciel firmy handlowej rozpoczął instalację niezbędnego wyposażenia magazynu.