Menu Zamknij

Regularnie współpracujemy z branżą odzieżową. Do grona naszych klientów dołączył kolejny sklep modowy jednej z czołowych europejskich marek. Brygada firmy Stanbest zrealizowała usługę polegającą na kompleksowym sprzątaniu wielko powierzchniowego sklepu przed otwarciem. Jest on zlokalizowany na terenie galerii handlowej w Polsce południowo-wschodniej.

Przeprowadziliśmy usługę „od A do Z”. Zlecenie było realizowane od sprzątania pobudowlanego, gdyż sklep jest zlokalizowany w nowododanym obiekcie handlowym. Nasi doświadczeni pracownicy przez kilkanaście dni czyścili podłogi, posadzki i sanitariaty, a także magazyn, pomieszczenie socjalne i cześć sklepową. Niezbędne okazało się użycie szorowarki i innych maszyn sprzątających. Wszystko odbywało się przy użyciu sprawdzonych środków czyszczących i myjących.

Po wyposażeniu sklepu w meble, półki, regały, stojaki, manekiny, koszyki, wieszaki oraz inne akcesoria zrealizowaliśmy etap końcowy czyli doczyszczanie. Po zakończeniu prac serwisu sprzątającego przekazaliśmy obiekt czysty i dokładnie wysprzątany. Zleceniodawca otrzymał sklep do natychmiastowego zatowarowania.