Menu Zamknij

Realizując usługi kompleksowego utrzymania terenów zielonych, nasza firma zajmuje się także przygotowaniem działki pod nowe nasadzenia. Nasz klient, zakupił zaniedbaną działkę. Porastały ją wysokie samosiejki i dzikie trawy. Nie brakowało krzaków i zarośli, których skupiska obficie porastały działkę uniemożliwiając swobodne poruszanie się po niej.
Nasza ekipa pracowała intensywnie kilka dni. Ze względu na nierówności w terenie i bujne trawy cała działka została wstępnie wykoszona podkaszarkami ręcznymi. Umożliwiło to dostęp do rosnących krzaków i zarośli, które zostały także wycięte przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Dodatkowo na życzenie klienta wszystkie krzaki i dzikie porosty zostały zlikwidowane poprzez zmielenie ich na drobną organiczną masę, która została wywieziona i zutylizowana.
Dzięki sprawnej pracy naszych doświadczonych pracowników klient otrzymał oczyszczony teren, gdzie architekt krajobrazu może planować przyszły ogród, warzywniak oraz nasadzenia traw, krzewów i drzew.