Menu Zamknij

Od kilkunastu lat współpracujemy z powodzeniem z branżą produkcyjną. W ostatnim czasie zrealizowaliśmy dla naszego klienta usługę kompleksowego mycia magazynu wysokiego składowania. Jego kubatura wynosiła ponad 60 000 metrów sześciennych. Podczas przeprowadzonego zadania została umyta i zdezynfekowana cała konstrukcja magazynu wysoka na 15 metrów. Ze względu na specyfikę zadania, nasza ekipa pracowała na wysokości. Realizując to zlecenie zaangażowaliśmy doświadczonych pracowników, którzy posiadają przeszkolenie alpinistyczne i umiejętność pracy na określonej wysokości.

Nasza usługa została realizowana szybko i skutecznie. Zagwarantowaliśmy profesjonalny zespół pracowników z niezbędnym wyposażeniem w urządzenia i maszyny oraz specjalistyczne środki myjące. Ze względu na nietypowe warunki pracy, zadanie zostało zrealizowane przy wykorzystaniu specjalistycznych podnośników hydraulicznych. W obiekcie wymyto i zdezynfekowano instalację przeciwpożarową, klimatyzację, tryskacze oraz system rur znajdujący się w magazynie. Oczyszczono również sufity i ściany, a także asortyment produkcyjny składowany na paletach, w paczkach i kartonach.

W czasie wykonywania naszej usługi nie została zakłócona bieżąca działalność obiektu, dzięki czemu firma uniknęła kosztownych przestojów produkcyjnych. Cenna okazała się również współpraca z sekcją magazynową klienta.