Menu Zamknij

Firma Stanbest świadczy usługi sprzątania galerii oraz obiektów handlowych. Naszym ostatnim zleceniem było przeprowadzenie kompleksowego sprzątania w sklepie wielkopowierzchniowym jednej z wiodących marek odzieżowych w Europie. Sklep ten zlokalizowany jest w galerii handlowej na terenie Gdańska. Zadaniem naszej ekipy sprzątającej było przeprowadzenie usługi „od A do Z”.

Nasza praca trwała ponad dwa tygodnie. Wykonywali ją doświadczeni pracownicy, którzy używali sprawdzonych środków czyszczących i myjących. Niezbędne było też użycie maszyn sprzątających, takich jak chociażby szorowarki. Na początku zaczęliśmy od sprzątania pobudowlanego, gdyż lokal był remontowany. Dokładnie wyczyściliśmy podłogi, posadzki, wszelkie widoczne elementy konstrukcyjne i użytkowe. Końcowy etap prac polegał na doczyszczaniu, tak aby lokal nie wymagał już żadnych poprawek i można było ustawiać w nim meble sklepowe i niezbędne wyposażenie.

Wykonanie zlecenia wymagało sporo ciężkiej pracy oraz czasu, ze względu na dużą powierzchnię pomieszczenia wynoszącą ponad 2.000 m2, a także jego stan początkowy. Nasz serwis sprzątający poradził sobie wzorowo ze wszystkimi zadaniami. Po zakończeniu naszych działań oddaliśmy lokal w stanie czystym i dokładnie wysprzątanym, w pełni nadawał się on do natychmiastowego użytku.