Menu Zamknij

Myjnia samochodowa Rzeszów

Auto Myjnia Stanbest oferuje profesjonalne usługi z zakresu mycia ręcznego i pielęgnacji tapicerki. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz usług mających na celu poprawę wyglądu każdego rodzaju samochodu. Klientom oferujemy kompleksową usługę mycia: nadwozia, szyb, silnika i podwozia. Dodatkowo dla samochodów dostawczych realizujemy usługę mycia skrzyni ładunkowej. W zakresie świadczonych usług znajduje się także kompleksowe czyszczenie oraz konserwacja wnętrza samochodu. Są to usługi na najwyższym poziomie. Naszym atutem są również profesjonalne preparaty czyszczące i wykwalifikowani pracownicy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży. Stosujemy wyłącznie produkty najlepszych producentów na rynku.

Przygotowanie samochodu do sprzedaży

W naszej ofercie znajdziesz również usługę, dzięki której wykonamy dla Ciebie dokładne sprzątanie całego samochodu pod sprzedaż. W ten sposób zwiększysz wartość swojego samochodu i zadbasz o pozytywny wygląd pojazdu podczas oględzin. Potencjalny nabywca auta od razu dostrzeże czystość i przyjemny zapach.

Woskowanie i polerowanie samochodu

Nasi pracownicy mogą również dokładnie zabezpieczyć twój samochód przed drobnymi otarciami, odpryskami i zarysowaniami. Oferujemy nowoczesne woskowanie na twardo i gorąco. Specjalna powłoka zabezpieczy twój samochód przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi i sprawi, że twoje mycie samochodu na myjni samoobsługowej będzie przyjemniejsze i łatwiejsze. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy zajmującej się myciem samochodów, to koniecznie odwiedź AUTO MYJNIA Stanbest.

CENNIK

KONTAKT

Telefon
533 234 000

Godziny pracy
Pon-pt: 8.00-17.00
Sob: 8.00-16.00

Adres
ul. Grunwaldzka 70H
36-020 Tyczyn k. Rzeszowa